Blaszczu16 napisał(a):

|
Ja to wszystko rozumiem i dzielę przez 10, ale pamiętam również jakiegoś lolka co pisał na pewnym wiślackim portalu o Gervazio. Wtedy jeszcze żadne media o tym nie pisały.
|
Lolkowi temu prawdziwemu można ufać ponieważ podaje 100% info ! I nikomu więcej . A ta trójka to ściema , ktoś poszukał na wiadomej stronie piłkarzy którym kończą się kontrakty i udaje wielkiego "informatora"...