Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11929
Stary 30.12.2011, 11:57
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Chodzą plotki, że Ci piłkarze Agon Mehmeti (Malmo), Emin Nouri i Ricardo Santos (obaj Kalmar) dołączą do Wisły Kraków. Wie coś więcej ktoś na ten temat?
Wpisz na Google te nazwiska. Ktoś pisze tę informację na wielu portalach sportowych w komentarzach pod wieloma newsami dotyczącymi Wisły. Przypomniało mi się to:

http://ckfutbol.wordpress.com/2009/0...ppiah-w-wisle/
Odpowiedz cytując