Blaszczu16 napisał(a):

|
Chodzą plotki, że Ci piłkarze Agon Mehmeti (Malmo), Emin Nouri i Ricardo Santos (obaj Kalmar) dołączą do Wisły Kraków. Wie coś więcej ktoś na ten temat?
|
Wpisz na Google te nazwiska. Ktoś pisze tę informację na wielu portalach sportowych w komentarzach pod wieloma newsami dotyczącymi Wisły. Przypomniało mi się to:
http://ckfutbol.wordpress.com/2009/0...ppiah-w-wisle/