Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Piettras
Senior Member
Od: 09.2004
Skąd: KRK NH
Offline
#
7574
30.12.2011, 09:43
ceny powinny być :
C i G=20zł
narożniki = 25 zł
trybuna wsch i zach boki 40zł
trybuna wsch i zach środ 50 zł
czy zwykły mecz czy top ... a ulga powinna być dla karnety na mecze LM lub pucharowe...
Piettras
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Piettras
Znajdź inne posty napisane przez Piettras