Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Piettras
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: KRK NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7574
Stary 30.12.2011, 09:43
ceny powinny być :
C i G=20zł
narożniki = 25 zł
trybuna wsch i zach boki 40zł
trybuna wsch i zach środ 50 zł

czy zwykły mecz czy top ... a ulga powinna być dla karnety na mecze LM lub pucharowe...
Odpowiedz cytując