siara napisał(a):

|
1) Dożywotni zakaz stadionowy dla Zdzisława Kapki
|
Cztery rzeczy, które w tym temacie się jeszcze nie pojawiły:
1) prezentacja drużyny w Multikinie przed każdą rundą ( tak jak to było praktykowane parę lat temu )
2) zaklejenie tego obskurnego betonu
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...zja_1_0/51097/
http://galeria.wislakrakow.com/20111...0nDSC_0142.jpg
widać różnicę ?
fajne rozwiązanie zastosowano na Emirates Stadium :
http://www.fussballinlondon.de/stadi...Arsenal_08.JPG
http://www.fussballinlondon.de/stadi...Arsenal_05.JPG
3) Powstanie internetowej TV z prawdziwego zdarzenia (ciekawostki, przedstawienie historii klubu, wywiady z piłkarzami przeprowadzone w podobnym stylu jak niegdyś ten z Marcelo na TWSD )
4) Mały upominek od klubu przy zakupie karnetu ( znowu odniosę się do Arsenalu: wyrabiając kartę kibica przez internet po kilku dniach otrzymujesz przesyłkę z płytą DVD, książką, vademecum kibica oraz plakatem). Do Arsenalu nam daleko, więc niech to na razie będzie zwykły plakat czy jakaś gazetka.
