Wyświetl pojedynczy post
Belzebub
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: ULTRA C

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 30.12.2011, 00:12
- Z rzeczy, które rzadko padaja to podstawiane autobusy, kiedy mecz kończy się na tyle późno, że nie możliwy jest powrót MPK..
- Mimo, że ceny są atrakcyjne to dołączenie do grona ulgowych osób z FC, szczególnie jeśli dzisiejsze ceny nie wpłyną na znaczne podniesienie frekwencji..
- Większe zaangażowanie w akcję "Kto kocha ten wierzy", jaki pozytywny wydźwiek miała akcja mikołajkowa, nie trzeba im chyba przypominać..1000 biletów,a plusów czy to medialnych czy w przyszłości z tych dzieciaków nie sposób zliczyć..
- forma tekturkowa karnetów, różnorakie graficznie bilety, oraz programy meczowe, które byłyby "fajną" pamiątką z meczu i spoko rzeczą do kolekcjonowania.
- program lojalnościowy, punkty za mecze u siebie, wyjazdy(jak dojdzie zintegrowany system kart na wszystkich stadionach), wydatki w sklepiku czy na stadionie (w mniejszym stopniu), a wzamian za punkty upominki czy zniżki oraz specjalnie wydawane karty kibica (po przekorczeniu jakiegoś progu srebrna, złota czy platynowa karta).
- podwieszenie pod dachem wzdłóż prostej na stałe koszulek (solidniejszych niż te co teraz) legend Wisły..
[][][][]> T S W <[][][][]
Odpowiedz cytując