Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6791
Stary 30.12.2011, 00:02
rozarian napisał(a):Wyświetl post
W drugi dzień Świat widziałem mecz FC Brugge-Waregem,z udziałem w tym drugim zespole Siwakowa(nie wiedziałem wcześniej,że tam wylądował).Jest coś dziwnego w tym piłkarzu.Niby ma duże możliwości,ale tak jak w Wiśle wydaje się,że mu się po prostu nie chce.Sam nie wiem,jak w sumie wypada jego porównanie do Nuneza.Kariery to on jednak nie zrobi z takim podejściem do zawodu.



Mimo wszytsko pierwsze skojarzenie z Sivakovem?Lechia i gol z polowy boiska
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując