Wyświetl pojedynczy post
Heero
Senior Member
 
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11921
Stary 29.12.2011, 22:16
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
To z tego, że nie grałby tam, gdyby nie umiał grać lewą nogą. Nie jestem pewien, ale to chyba nie był jego jedyny mecz na tej pozycji. Diaz to teraz stoper, Paljić to lewy obrońca. Grają tam z konieczności. Jeżeli Diaz się sprawdza na tej pozycji to chyba może tam grać, czyż nie?
W takim razie napisz, w którym meczu Wojtkowiak grał na lewej obronie i zrób podsumowanie - ile razy zagrywał lewą nogą, jaki procent tych zagrań był skuteczny, ile wygrał pojedynków itp. Bo na razie piszesz dyrdymały, niepodparte dowodami...
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
Odpowiedz cytując