kacpaw91 napisał(a):

|
To z tego, że nie grałby tam, gdyby nie umiał grać lewą nogą. Nie jestem pewien, ale to chyba nie był jego jedyny mecz na tej pozycji. Diaz to teraz stoper, Paljić to lewy obrońca. Grają tam z konieczności. Jeżeli Diaz się sprawdza na tej pozycji to chyba może tam grać, czyż nie?
|
W takim razie napisz, w którym meczu Wojtkowiak grał na lewej obronie i zrób podsumowanie - ile razy zagrywał lewą nogą, jaki procent tych zagrań był skuteczny, ile wygrał pojedynków itp. Bo na razie piszesz dyrdymały, niepodparte dowodami...