thechris napisał(a):

|
Jaliens, Lamey, Diaz, Jirsak, Kirm, Iliev - ci gracze są zupełnie zbędni we Wiśle. Ilu się da... tylu wymienić. Jak się nie da wymienić to sprzedać lub rozwiązać kontrakty. Szkoda na tych ludzi pieniędzy.
|
pierwszych pieciu zgadzam sie w 100 procentach,szkoda na nich pieniedze,za kase z ich kontraktow mozna by zalozyc akademie...tylko jak sie ich pozbyc..Iliew nie jest taki zly tylko nie ma z kim grac...