Wyświetl pojedynczy post
La Furia Dell' Est
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1382
Stary 29.12.2011, 22:12
Kto gra?-Mistrz Polski-WISŁA KRAKÓW
Z kim gra?- m.inn. LIGA: z CWKS,KKS,WKS, KS...+ Puchar z KKS
Gdzie gra?- R22- nowy stadion na 33.000 ludzi
Koszt karnetu: 130 normalny/90 ulgowy na C i G

NIEWIARYGODNIE NISKA CENA!!!!
Odpowiedz cytując