Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11920
Stary 29.12.2011, 22:02
Str@żak napisał(a):Wyświetl post
Po pierwsze - z konieczności, a po drugie gdy ten prawonożny potrafi przyzwoicie grać także lewą nogą.
Głowacki raz grał z Cleberem w parze (wiadomo lewonożny), a raz z Marcelo w parze (prawonożny). To była konieczność? A no tak, bo lepszych stoperów w tamtych czasach nie mieliśmy. Moim zdaniem to są bardziej stereotypy niż coś co jest naprawdę zabronionego.

fanfan napisał(a):Wyświetl post
No i co z tego ,że grał? Sam powiedziałeś ,że mieli wtedy kłopoty z defensywą więc kogo mieli wystawić tam skoro Panamczyk nie mógł zagrać a przecież jest jedynym lewym obrońcą w Lechu tzn. Amice?
To z tego, że nie grałby tam, gdyby nie umiał grać lewą nogą. Nie jestem pewien, ale to chyba nie był jego jedyny mecz na tej pozycji. Diaz to teraz stoper, Paljić to lewy obrońca. Grają tam z konieczności. Jeżeli Diaz się sprawdza na tej pozycji to chyba może tam grać, czyż nie?
Ostatnio edytowane przez kacpaw91 : 29.12.2011 o godz. 22:06.
Odpowiedz cytując