Wyświetl pojedynczy post
Heero
Senior Member
 
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11918
Stary 29.12.2011, 20:51
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
A czy Wojtkowiak nie grał w tej rundzie na lewej obronie w Lechu? Wtedy jak mieli tyle kłopotów z defensywą. Nie wiem, czy to nawet nie było w meczu z nami.
A John O'Shea grał kiedyś na bramce w Man Utd... w związku z tym, mamy go sprowadzić jako rywala dla Pareiki?
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
Odpowiedz cytując