kacpaw91 napisał(a):

|
A czy Wojtkowiak nie grał w tej rundzie na lewej obronie w Lechu? Wtedy jak mieli tyle kłopotów z defensywą. Nie wiem, czy to nawet nie było w meczu z nami.
|
A John O'Shea grał kiedyś na bramce w Man Utd... w związku z tym, mamy go sprowadzić jako rywala dla Pareiki?