Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11917
Stary 29.12.2011, 20:48
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
A czy Wojtkowiak nie grał w tej rundzie na lewej obronie w Lechu? Wtedy jak mieli tyle kłopotów z defensywą. Nie wiem, czy to nawet nie było w meczu z nami.
No i co z tego ,że grał? Sam powiedziałeś ,że mieli wtedy kłopoty z defensywą więc kogo mieli wystawić tam skoro Panamczyk nie mógł zagrać a przecież jest jedynym lewym obrońcą w Lechu tzn. Amice?
Ostatnio edytowane przez fanfan : 29.12.2011 o godz. 20:51.
Odpowiedz cytując