kacpaw91 napisał(a):

|
A czy Wojtkowiak nie grał w tej rundzie na lewej obronie w Lechu? Wtedy jak mieli tyle kłopotów z defensywą. Nie wiem, czy to nawet nie było w meczu z nami.
|
No i co z tego ,że grał? Sam powiedziałeś ,że mieli wtedy kłopoty z defensywą więc kogo mieli wystawić tam skoro Panamczyk nie mógł zagrać a przecież jest jedynym lewym obrońcą w Lechu tzn. Amice?