kacpaw91 napisał(a):

|
Prawonożny może grać z prawonożnym. Przesąd jest z dwoma lewymi stoperami. Zresztą mieliśmy już parę prawonożnych środkowych obrońców i tragedii nie było.
|
Po pierwsze - z konieczności, a po drugie gdy ten prawonożny potrafi przyzwoicie grać także lewą nogą.