Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11914
Stary 29.12.2011, 20:31
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Prawonożny może grać z prawonożnym. Przesąd jest z dwoma lewymi stoperami. Zresztą mieliśmy już parę prawonożnych środkowych obrońców i tragedii nie było.
Nie ma żadnych przesądów tylko stoper grający z lewej strony musi umieć grać lewą nogą a z prawej prawą . Oczywiście może grać dwóch typowo prawonożnych środkowych obrońców pod warunkiem ,że jeden z nich ten grający bardziej z lewej strony będzie również przyzwoicie grał lewą nogą i "nie bał się jej używać" gdy jest taka potrzeba . To samo się tyczy dwóch lewonożnych stoperów . W przeciwnym razie może się to tak skończyć jak z Diazem na prawej stronie lub z Chavezem na lewej czyli delikatnie mówiąc nie najlepiej . Dla mnie optymalnym zestawieniem środka obrony jest jeden prawo-nożny i jeden lewo z wyjątkiem tych piłkarzy którzy są obunożni ale tych wcale tak dużo nie ma .
Odpowiedz cytując