Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 29.12.2011, 19:49
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
Możliwość "podarowania" komuś swojego karnetu na dany mecz.


Wy tak na powaznie jeszcze nikt z mojej grupy znajomych nie mial najmniejszych problemow z "pozyczeniem" karnetu i wejsciem na niego ..... na jaki Wy stadion chodzicie ?
Po wydarzeniach w Bydgoszczy wiele sie zmieniło. Wyobraz sobie, ze ja znam osoby które nie weszły przez takie coś na stadion.
Odpowiedz cytując