Temat
:
Co zmienić w funkcjonowaniu Wisły??
Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice
Offline
#
30
29.12.2011, 19:49
gizmowisla
napisał(a):
Możliwość "podarowania" komuś swojego karnetu na dany mecz.
Wy tak na powaznie
jeszcze nikt z mojej grupy znajomych nie mial najmniejszych problemow z "pozyczeniem" karnetu i wejsciem na niego ..... na jaki Wy stadion chodzicie
?
Po wydarzeniach w Bydgoszczy wiele sie zmieniło. Wyobraz sobie, ze ja znam osoby które nie weszły przez takie coś na stadion.
domin_czyzyny
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do domin_czyzyny
Znajdź inne posty napisane przez domin_czyzyny