Str@żak napisał(a):

|
Z tego co wiem to Czekaj i Wojtkowiak są prawonożnymi stoperami więc Wojtkowiak odpada - mamy Chaveza i Czekaja.
|
Prawonożny może grać z prawonożnym. Przesąd jest z dwoma lewymi stoperami. Zresztą mieliśmy już parę prawonożnych środkowych obrońców i tragedii nie było.