TOMEK 11 napisał(a):

Z tego co wiem to Czekaj i
Wojtkowiak są prawonożnymi stoperami więc Wojtkowiak odpada - mamy Chaveza i Czekaja.
Dudu Paraiba wyróżnia się tylko w grze ofensywnej, bo w defensywie jest przeciętny. Poza tym nie ma doświadczenia w europejskich pucharach.
Kaźmierczak ok, solidny zawodnik.
Mam prośbę: Mógłbyś tak mniej więcej napisać jak robisz tą wizualizację z piłkarzami? Byłbym wdzięczny.
