|
Trzeba cieszyć sie z tego co mamy. Mimo ,ze zewnętrznie stadion wyglada delikatnie mowiąc 'mało efektownie" wewnatrz wyglada całkiem porzadnie. Zewnetrznie mozna niedużymi środkami odświezyć wygląd. Można zastosować taki pomysł jak w Enchede wpasowano tam logo klubu. Gdy na Wiśle byla jeszcze trybuna głowna z kolumnami po obu stronach od zewnatrz był duży baner z pilkarzami Wisły można takie porozciagać na fasadę od strony Blon z legendami piłkarskimi Wisły. Suma sumarum bedzie wyglądalo to lepiej niz jest . Od strony Reymonta na fasadzie mozna zainstalować kopie starych meczow z udziałem Reymana wszak to stadion jego imieniem. Tak nawiasem mówiąc czym zajmuje się dział marketingowy w Wiśle ?
|