Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11906
Stary 29.12.2011, 18:08
Bruno bym sprowadził z Polonii za Kirma , ale pewnie Wojciechowski tanio go nie sprzeda
Ostatnio edytowane przez AYALA : 29.12.2011 o godz. 18:10.
Odpowiedz cytując