Wyświetl pojedynczy post
hejR22
Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53071
Stary 29.12.2011, 17:22
Moj sklad Wiselki marzy mi sie taki( w nawiasach nazwiska konkurencyjne dla danego zawodnika na danej pozycjii):
Bramka- Pareiko(Mateusz Prus z Rody)
PO - Jovanovic(Burliga, po wypozyczeniu)
1SO - Czekaj(Bunoza, dwoch wysokich stoperow, niech rywalizuja)
2SO - Chavez(Fojut, wykupic go jak najszybciej ze Slaska)
LO - Dudu(Nunez, dwoch ofensywnych zawodnikow z bardzo dobra technika)
1OFP - Gargula(Bruno z Polonii)
DEFP - Wilk(Sobol, co tu duzo mowic, walczaki jakich jeszcze nie mielismy)
2OFP - Maor(Jirsak)
PS - Malecki(Kirm, nalezy Slowencowi dac szanse)
SN - Genkov(Biton, z Gieniem gramy lepiej, Biton ok na 2 polowe)
LS - Sobota(Iliev)

Dac jeszcze szanse innym: Szewczyk, Brud, Kurto, Stanek i Boguski

I mamy bardzo dobra 11: Pareiko-Jovanovic,Czekaj,Chavez,Dudu-Gargula,Wilk,Melikson-Malecki,Genkov,Sobota - ten sklad wg mnie spokojnie by powalczyl o LM a na lawce mamy: Prus,Fojut,Nunez,Bruno,Sobol,Iliev i Biton

Podsumowujac mamy dwie dobre jedenastki, gdzie druga spokojnie mogla by wygrac te nasza lige, mozemy dac szanse tym co sie nie lapia do kadry, wpuszczac mlodych lacznie wypisalem 27 zawodnikow z czego 15 to polakow, razem z Maorem, tylko szkoda ze nie mamy wlasciciela, ktory by chcial miec taki sklad;/ Bo szkoda mu grosza ehhh;/
Odpowiedz cytując