|
Poproście Basałaja o udostepnienie konta, na które wszyscy zawiedzeni zbyt niskimi cenami biletów, bedą mogli wpłacic różnicę w stosunku do Legii. Żebyśmy mieli pół pilkarza, więcej na sezon( dopiero po zniwelowaniu 3 baniek do Legii)..Za dwa sezony uzbiera się cały i będziecie wszyscy zadowoleni, bądż nie, jak trafi się taki drugi Jaliens..Albo lepiej, jeśli sracie hajsem, kupcie na każdy mecz po jednym bilecie, dla małolata z akcji "Kto kocha ten wierzy" będzie dwa w jednym i więcej ludzi i kasa z biletów wieksza..
Zarobiliśmy mniej nie dlatego, że ceny były zbyt niskie, tylko dlatego, że chodziło po 14 tyś na mecz..Przy dwa razy wyższej frekwencji albo większej ilości sprzedannych skyboxów, mielibyśmy wpływy jak na Legii. I tutaj więcej robi każdy z nas, żeby zachęcic ludzi do przychodzenia na stadion, niż dział marketingu.
Ostatnio edytowane przez Belzebub : 29.12.2011 o godz. 21:25.
[][][][]> T S W <[][][][]
|