Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 29.12.2011, 17:06
Zaraz będą chcieli bazy treningowej, akademii, 5 boisk sztucznych i szkółki piłkarskiej. W między czasie elewacji stadionu, cateringu z prawdziwego zdarzenia i kupna 5 zawodników.

Na Legii bilet kosztuje tyle ile u nas karnet, dlatego są już lata świetlne przed nami jeśli chodzi o budzet i to zaowocuje u nich w niedalekiej przyszłości. Czy tego chcecie czy nie to my się musimy równać do Lecha czy Legii a nie do Cracovii czy Zagłębia Lubin (ceny biletów / karnetów). A mimo to działacze Wisły i tak mocno spuścili z tonu jeśli chodzi o ceny
Ostatnio edytowane przez CH. : 29.12.2011 o godz. 17:13.
Odpowiedz cytując