Kibicowska jedenastka 2011 roku wybrana
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._roku_wybrana/
PS:
Wchodzimy i głosujemy na Wiślaczki (można oddać dowolną ilość głosów, wystarczy wpisac inny email, najszybciej będzie fikcyjny, nie sprawdzają tego)
http://plkk.pl/index.php?p=allstars
Obrońcy - Erin Phillips , Anke De Mondt
Skrzydłowe - Nicole Powell i ktoś ze słabszych drużyn (ŁKS bądz Tęczno Leszno, byle nie CCC, Energa czy Lotos)
Środkowe - Milka Bjelica
Wyniki głosowania zadecydują o tym jakie zawodniczki wystąpią w meczu Gwiazd - Reprezentacja Polski więc potraktujcie sprawę powaznie. Sprężać się bo nas kibice innych drużyn doganiają a jedną Anke De Mondt już wyprzedzili.