Wyświetl pojedynczy post
alkoholik
Senior Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków(Nowy Kleparz)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53066
Stary 29.12.2011, 14:47
Sprawa Sobola trzeba pilnować by w przypadku jego odejścia zrobić mu godne pozegnanie bo na to zasługuje by nie powtorzyć błędu kolegow z poznania i ich pożegnania z Bosackim(Czyli żadnego pożegnania nie było) który był ich Legendą
Odpowiedz cytując