Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1369
Stary 29.12.2011, 14:09
Belzebub napisał(a):Wyświetl post
10 zł znizki lojalnościowej dla ulgowych to odpowiedni upust bo i tak ulgowicze mają zajebiste ceny, ale dla normalnych karnetów "lojalka" powinna byc 20 złotych hehe..To niby "grosze", ale nic tak nie w....ia, jak nie docenianie stałych klientów. Nawet nie musiałaby to byc obnizka cenowa, tylko jakis prezencik od klubu (kubek, czapka, kalendarz itp.) .Mówie tu tylko o C, na pozostałych sektorach róznica powinna być proporcjonalnie wieksza..

Nie gadaj, że nie w....ia Cię jak przykładowo przy przedłużaniu abonamentu na komórke czy TV, nowy klient dostaje lepsze warunki umowy niż Ty, jak jesteś w danej sieci np. 4 lata..
Sory kolego, ale ja siebie nie takruje jako "klienta Wisły Kraków S.A"
Może ty siebie tak traktujesz... ale to twoja sprawa.

10 zł zniżki na sam karnet, ale już zniżek na mecze pucharowe już nie doliczysz+ oszczędzony czas pieniądze na dojazd i wygodę... wyjdzie więcej niż 10 zł.

BTW Mam nadzieje, że przez te ceny nie zrobi się znowu przypadkiem rodzinnie na meczach jak na wiosne, choć doping był może lepszy, ale wolę jednak, żeby było kibolsko jak w poprzedniej rundzie(czyli race+oprawy+spontan+brak kmiotów w młynie)
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując