Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6786
Stary 29.12.2011, 13:13
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Jesli tak to Valckx niech zakasa rekawy .

Brozki nakresliłby by ponownie Jaliensom i innym wynalazkom czym jest Wisla dla pilkarzy w niej grajacym i ze derbow sie nie przegrywa.
Przecież Brożki też nam wstydu narobili, Levadia, derby, bach bach Karabach.
Ja bym był nawet za powrotem Pawła, jakby była taka możliwość, ale nie przesadzajmy w drugą stronę i nie róbmy z nich herosów.
..
Odpowiedz cytując