Wojtas napisał(a):

Jesli tak to Valckx niech zakasa rekawy .
Brozki nakresliłby by ponownie Jaliensom i innym wynalazkom czym jest Wisla dla pilkarzy w niej grajacym i ze derbow sie nie przegrywa.
|
Przecież Brożki też nam wstydu narobili, Levadia, derby, bach bach Karabach.
Ja bym był nawet za powrotem Pawła, jakby była taka możliwość, ale nie przesadzajmy w drugą stronę i nie róbmy z nich herosów.