Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11899
Stary 29.12.2011, 13:07
michael napisał(a):Wyświetl post
W dzisiejszym "Dzienniku Polskim" napisali, że Wisła pytała Widzewa oficjalnie o Dudu, ale konkretnej oferty nie ma. A Citko, menago Dudu powiedział, że jeżeli jego zawodnik dostanie dobrą ofertę to na pewno odejdzie, więc może by tak postarali tam na górze, bo lewa obrona u nas jest targiczna, a Dudu to naprawdę solidny grajek. Coś o Skorupskim pisali, że nie może się dogadać w sprawie przedłużenia kontraktu z Górnikiem, ale Wisła na tamtym polu specjalnie nie działa póki co.
Nie wiem czy on jest taki świetny jak go malują. Dla mnie Dudu to ogórek, wystarczy przypomnieć co z nim Iliev robił. Chyba, żeby zarabiał mniej niż Paljić czy Diaz, a tych odstrzelić. Wtedy przynajmniej ekonomicznie by to miało sens
Ostatnio edytowane przez tofik : 29.12.2011 o godz. 13:17.
..
Odpowiedz cytując