michael napisał(a):

|
W dzisiejszym "Dzienniku Polskim" napisali, że Wisła pytała Widzewa oficjalnie o Dudu, ale konkretnej oferty nie ma. A Citko, menago Dudu powiedział, że jeżeli jego zawodnik dostanie dobrą ofertę to na pewno odejdzie, więc może by tak postarali tam na górze, bo lewa obrona u nas jest targiczna, a Dudu to naprawdę solidny grajek. Coś o Skorupskim pisali, że nie może się dogadać w sprawie przedłużenia kontraktu z Górnikiem, ale Wisła na tamtym polu specjalnie nie działa póki co.
|
Nie wiem czy on jest taki świetny jak go malują. Dla mnie Dudu to ogórek, wystarczy przypomnieć co z nim Iliev robił. Chyba, żeby zarabiał mniej niż Paljić czy Diaz, a tych odstrzelić. Wtedy przynajmniej ekonomicznie by to miało sens