|
W dzisiejszym "Dzienniku Polskim" napisali, że Wisła pytała Widzewa oficjalnie o Dudu, ale konkretnej oferty nie ma. A Citko, menago Dudu powiedział, że jeżeli jego zawodnik dostanie dobrą ofertę to na pewno odejdzie, więc może by tak postarali tam na górze, bo lewa obrona u nas jest targiczna, a Dudu to naprawdę solidny grajek. Coś o Skorupskim pisali, że nie może się dogadać w sprawie przedłużenia kontraktu z Górnikiem, ale Wisła na tamtym polu specjalnie nie działa póki co.
|