Temat
:
Ceny biletów i karnetów
Wyświetl pojedynczy post
..DRAGON..
Banita
Od: 06.2004
Skąd: 19 lat na R22
Offline
#
1366
29.12.2011, 11:18
Belzebub
nie tłumacz ,,fanatykom" bo to walka z wiatrakami!!!Tekst ,że mieliście żydowskich przodków traktuje jako żart- głupi, bardzo głupi!
Pomysł z dystrybucją przez SKWK karnetów na C uważam za bardzo dobry.
Ostatnio edytowane przez ..DRAGON.. : 29.12.2011 o godz. 11:24.
..DRAGON..
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez ..DRAGON..