Wyświetl pojedynczy post
..DRAGON..
Banita
 
Od: 06.2004
Skąd: 19 lat na R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1366
Stary 29.12.2011, 11:18
Belzebub nie tłumacz ,,fanatykom" bo to walka z wiatrakami!!!Tekst ,że mieliście żydowskich przodków traktuje jako żart- głupi, bardzo głupi!
Pomysł z dystrybucją przez SKWK karnetów na C uważam za bardzo dobry.
Ostatnio edytowane przez ..DRAGON.. : 29.12.2011 o godz. 11:24.
Odpowiedz cytując