Wyświetl pojedynczy post
Belzebub
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: ULTRA C

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1365
Stary 29.12.2011, 09:47
Kaan napisał(a):Wyświetl post
Belzebub i Kasztan - musieliście mieć jakiś żydowskich przodków, jak nic.
Po obłożeniu sektorów za bramką i w rogach, na pierwszym ligowym z Koroną okaże się, że nie tylko chyba my.. Ba‘al Zebûb
Czy ja narzekam? Ceny są takie jak chciałem (100-110 zł bez PP), wręcz idealne, by podnieść frekwencje na 22-23 tysiące,a przy topowych starać się o komplet..

Teraz fajnie by było, żeby dystrybucje pozostałych (nieprzedłużanych) wejść na sektor C, klub po części powierzył SKWK..Co by ze względu na atrakcyjną cenę, sektor nie został zalany przez: kochliwe nastoletnie parki, matki z dziećmi i studentów z Włoszczowy (bez urazy)..

Małe, ale dotyczy tylko, tanich zagrywek marketingowych typu:
- głośne obwieszczenie o obniżce, gdy ceny jednak minimalnie podrożały..
- trąbienie, że bilety od 10 zł, a jest ich tylko 706, na "gorsze" mecze i dla ulgowiczów..
- "żadna" róznica w cenie dla stałych karnetowiczów..
Ostatnio edytowane przez Belzebub : 29.12.2011 o godz. 15:16.
[][][][]> T S W <[][][][]
Odpowiedz cytując