Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1362
Stary 29.12.2011, 09:14
Hahha..Dobre Ceny są atrakcyjne, ale oczywiście wejdzi etu taki jeden z drugim i usłyszymy: powinna byc jeszcze zniżka. Wam dać bilety za darmo to chcielibyście na autobus!!! Kto nie kupi ten faja i nie pieprzecie ze 100 PLN nie umieliscie odłożyć od sierpnia!!!!
Odpowiedz cytując