Hahha..Dobre

Ceny są atrakcyjne, ale oczywiście wejdzi etu taki jeden z drugim i usłyszymy: powinna byc jeszcze zniżka. Wam dać bilety za darmo to chcielibyście na autobus!!! Kto nie kupi ten faja i nie pieprzecie ze 100 PLN nie umieliscie odłożyć od sierpnia!!!!