Wojtas napisał(a):

Jesli tak to Valckx niech zakasa rekawy .
Brozki nakresliłby by ponownie Jaliensom i innym wynalazkom czym jest Wisla dla pilkarzy w niej grajacym i ze derbow sie nie przegrywa.
Paru pilkarzy nie dokonca mam wraznienie ciagle sobie z tego zdaje sprawe.
|
22.11.2009
Prosze, nie twórzmy legend.