Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1361
Stary 29.12.2011, 09:00
Dokładnie mamy 4 topowe mecze + topowy PP. Więc nie można sumowac cen i dzielić przez liczbę meczy i porównywać z jesienią, gdzie było dużo spotkań ale jednak zwykłych.

Ceny naprawdę niskie, każdy znajdzie coś dla siebie.

Ale "matematycy" już zaczęli liczyć ze jest drożej zapominając lub tylko na marginesie dodając, ze 2x gramy z Lechem i po razie z Legia, Śląskiem i Derby.
Odpowiedz cytując