|
Senior Member
Offline
|
|
arti napisał(a): 
|
Wlasnie gramy jednym wysunietym i efekty bramkowe tego w lidze sa jak dotad smiechu warte. Pora na zmiane taktyki czyli dodanie do napastnika fizycznego-Genkova lub sepa-Bitona kogos kogo atutem bedzie szybkosc, zwinnosc, gra 1-1, kto bedzie zbieral pilki wygrane przez Gienka i strzelal albo jechal z nimi w strone bramki. Niech to bedzie Pawel czy ktokolwiek, ale taki ktos jest nam ogromnie potrzebny. Tj. lekarstwo na nasze meczarnie pod bramka rywali i jedyna szansa na rozjezdzanie wszystkich w lidze.
|
Taki ktoś to Boguski.
|
|