|
klub liczy na to ze sprzeda chyba wiecej biletow ktore potanialy na wszystkie sektory natomiast karnety rzeczywiscie przeliczajac na cene jednego biletu poza dolnym naroznikiem gdzie sa najgorsze miejsca i wznowieniem karnetu ulgowego na Mlyn podrozaly, trzeba jednak wziac poprawke na to ze mamy w tej rundzie 4 mecze top a w tamtej nie mielismy zadnego
Ostatnio edytowane przez rasel1906 : 29.12.2011 o godz. 03:03.
|