KOALIK napisał(a):

|
Czyli taki niewinny jak sporej liczbie osób się wydawało na tym forum, Wojtuś Ł. nie był. Skoro wolał dla bezpieczeństwa dobrowolnie poddać się karze, bo bał się procesu. Jeszcze na początku grudnia w wywiadzie twierdził, że jest bez winy.
|
To Smuda rzeczywiście jest niewinny! Chyba ze sie dobrowolnie poddał karze
