Proud napisał(a):

Jak ktoś teraz będzie narzekał to ja już naprawdę nic nie rozumiem.
10 zł na Mistrza Polski, który gra na stadionie klasy Elite to jest naprawdę okazyjna cena. Jak frekwencja nagle nie podskoczy o 5-8 tys, to ja już nie mam pytań.
|
Zgadzam sie w 100 %.. Tylko, że obnizka tych cen na dolne narozniki to zwykły "chłyt matetingowy" ..
Bo razem biletów (czy karnetów) po te 10 zł bedzie zaledwie 706..Co stanowi około 2% stadionu

Jeśli takie "zagranie' przyciągnie chetnych na pozostałe sektory to OK..Może też odnieść odwrotny skutek i zrazić potencjalnego nabywcę, który myslał że kupi bilet za 10 zł,a okaże się, że to tylko na mecze poza topowymi, dla osób z ulgą, a i tak już dawno te miejsca zostały wykupione..Więc pozostały mu do nabycia bilety w najlepszym przypadku 3 razy droższe..
Czy jak Mediamarkt rzuci 10 telewizorów po 1000 zł, to klient który przeczytał to w sklepowej gazetce, a z racji małej ilości, sie nie załapał na promocję, wychodzi ze sklepu z Sony Bravią za 3000 zł? Na zachodzie może i tak..Ale tu jest Polska
