Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6781
Stary 29.12.2011, 00:05
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Utrzymuję kontakt z jednym z kibiców Trabzonu i napisał mi, że Piotrek jest już definitywnie skreślony. Co do Pawła jeszcze się wahają ale raczej idzie na sprzedaż. Także nie wiem czy Trabzon będzie się bawił w jakieś wypożyczenia.
Do póki w Trabzonie będzie grał zdrowy Yilmaz nie ma siły aby Paweł zaczął odgrywać w Trabzonie znacząca role.


Jesli tak to Valckx niech zakasa rekawy .

Brozki nakresliłby by ponownie Jaliensom i innym wynalazkom czym jest Wisla dla pilkarzy w niej grajacym i ze derbow sie nie przegrywa.

Paru pilkarzy nie dokonca mam wraznienie ciagle sobie z tego zdaje sprawe.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując