Wyświetl pojedynczy post
TOMEK 11
Senior Member
 
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11889
Stary 28.12.2011, 22:34
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
Lysy skąd wiesz że Biton odejdzie jeszcze nic przesądzone.Ciekawe tylko jak miałby wyglądać ewentualny transfer Brożka do Wisły chyba raczej wypożyczenie i kto by płacił Wisła czy obecny klub Brożka?
Lamey z Jaliensem ze swoich kontraktów będą się klepać
Odpowiedz cytując