bondTSW napisał(a):

Ja wszedłem bez konieczności wyrabiania KKLG, pokazałem naszą KK, kobieta poprosiła o D.O. i mi sprzedała bilet normalnie.
Mam 2 pytania.
1. Czy poratuje ktoś linkiem do zdjęć ze 100-lecia Hajduka w wysokiej rozdzielczości?
2. Do osób z łysą pałą
jakich maszynek do strzyżenia używacie i które polecacie. Kiedyś miałem jakiegoś Philipsa i był bardzo ok.
Nie wiem co mnie podkusiło i wywaliłem sporo kasy na maszynkę Babyliss - która miała być najwyższą półką - SHIT roku!!
|
Ad2. Osobiście używam Philipsa QG3150 (jakoś tak

) i jestem zadowolony