Wyświetl pojedynczy post
Św. Mikołaj
Senior Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24670
Stary 28.12.2011, 21:37
bondTSW napisał(a):Wyświetl post
Ja wszedłem bez konieczności wyrabiania KKLG, pokazałem naszą KK, kobieta poprosiła o D.O. i mi sprzedała bilet normalnie.


Mam 2 pytania.

1. Czy poratuje ktoś linkiem do zdjęć ze 100-lecia Hajduka w wysokiej rozdzielczości?

2. Do osób z łysą pałą
jakich maszynek do strzyżenia używacie i które polecacie. Kiedyś miałem jakiegoś Philipsa i był bardzo ok.
Nie wiem co mnie podkusiło i wywaliłem sporo kasy na maszynkę Babyliss - która miała być najwyższą półką - SHIT roku!!
Ad2. Osobiście używam Philipsa QG3150 (jakoś tak ) i jestem zadowolony
Odpowiedz cytując