Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Zarko42
Senior Member
Od: 11.2005
Offline
#
24669
28.12.2011, 21:15
czy ktoś posiada wiślacki herb Nowej Huty w dużej rozdzielczości?
Zarko42
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zarko42
Znajdź inne posty napisane przez Zarko42