Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11882
Stary 28.12.2011, 21:10
TOMEK 11 mówisz o sobie nie mów głośno tylko zachowaj dla siebie.Co do J&L to raczej krótkoterminowa inwestycja która niedługo straci przydatność dla drużyny .Aczkolwiek może jakiś klub z eredivisie albo z angielskiej Championship byłby zainteresowany co prawda Wisła nie zarobi grubej kasy ale może zarobi rozsądną cenę .A to co Wisła wydaje np na pensje Jaliensa pokryłoby pensje albo podwyżkę dwóch podstawowych zawodników
Odpowiedz cytując