Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Krzysiek415
Junior Member
Od: 08.2011
Offline
#
7560
28.12.2011, 21:09
Również przeliczyłem różnice w stosunku do rundy jesiennej. Cena na rodzinnym w przeliczeniu na jeden mecz jest ta sama. Obawiam się że zapełnienie całego stadionu będzie problemem. Może jedynie derby i mecz z ległą ściągnie maxa.
Krzysiek415
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Krzysiek415
Znajdź inne posty napisane przez Krzysiek415