Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
AXEL75
Member
Od: 03.2007
Offline
#
7558
28.12.2011, 21:06
pawelek
napisał(a):
witam jak mam zrozumiec
Zniżka lojalnościowa
?
czy karnet kosztuje C 130zł czy taniej
Jeśli wznawiasz karnet z jesieni (karnet normalny) C =130 zł , a jeśli masz zniżkę (czyli ulgowy) 90 zl
AXEL75
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AXEL75
Znajdź inne posty napisane przez AXEL75