Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
pawelek
Junior Member
Od: 06.2011
Offline
#
7556
28.12.2011, 21:01
witam jak mam zrozumiec
Zniżka lojalnościowa
?
czy karnet kosztuje C 130zł czy taniej
pawelek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pawelek
Znajdź inne posty napisane przez pawelek