http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...wiadomosc.html
wie ktoś o co tutaj chodzi
i czy następny dobrej klasy wiślak (po Baszczyńskim) przejdzie nam kolo nosa bo w zarządzie nie ogarniają do końca ze potrzebujemy ludzi dla których Wisła to coś więcej niż emerytura i w miarę dobra kasa za marna grę.... (patrz jaliens i spółka)