|
Przypomnę tylko ,że gramy jednym wysuniętym napastnikiem ( chyba że coś się zmieni ) i w takiej sytuacji nie jest nam potrzebny trzeci napastnik z wysokim kontraktem w kadrze ponieważ ten "numer 3" prawie w ogóle nie będzie grywał i zakładając że będzie to dobry napastnik z ambicjami to w następnym okienku będzie chciał odejść . Dlatego 3 typowym napastnikiem w kadrze powinien być jakiś młody chłopak który cierpliwie czekałby na swoją szansę i nie miał takiego ciśnienia na grę . Lepiej teraz zamiast napastnika byłoby ściągnąć jakiegoś porządnego skrzydłowego który w razie potrzeby równie dobrze mógłby zagrać na szpicy i być 3 wyborem na tej pozycji gdyby odpukać jakieś kontuzje się zdarzyły i oczywiście w takim przypadku podziękować komuś z dwójki Kirm - Boguski albo obydwóm .
Ostatnio edytowane przez fanfan : 28.12.2011 o godz. 19:41.
|