jarcze napisał(a):

Ok, tylko nie gra jeszcze trzech podstawowych zawodników z obrony o których takich informacji nie ma: Kanu, Felipe i Pocognioli (Kanu chyba też kontuzjowany od pewnego czasu) i pomocnik Vainqueur. Jakby tak przepatrzeć ławki rezerwowych w meczu pucharowym z Lierse i tym z Kortrijkiem to jeśli ci czterej też mają rzeczywiście kontuzje to mają tam niezły (żeby nie powtarzać za westersylem) Sajgon
Z tym składem niezgranym to oni nie mają prawa wygrywać lidze.
|
Pocognioli chyba nie jest kontuzjowany bo nic o tym nigdzie nie piszą, poza tym grał w pucharze Belgii przeciwko Lierse i w lidze przeciwko Genk więc tu pewnie decyzja trenera
Kanu ostatnio został szczęśliwym tatusiem więc może dlatego

, a poważnie to 4 grudnia grali z Gent u siebie i dostał czerwoną kartkę w 90 minucie został zawieszony na 3 mecze, zapłacił 300euro kary i był do dyspozycji trenera na mecz z KV Kortrijk. trener go widocznie nie zabrał do kadry.
Felipe - brak info
PvD napisał(a):

|
być może chodzi o uraz kostki którego nabawił się już w czerwcu, gdzie klub informował, że wyklucza go to na kilka miesięcy. W sumie do dziś mamy już ich 6,więc w sumie to może być to, bo innej informacji o jego kontuzji nie znalazłem.
|
małe sprostowanie ale dość istotne (to nie był czerwiec - źle odczytałem). On doznał podobno tej kontuzji kostki teraz niedawno i w meczu kadry i grę w piłkę z głowy ma do kwietnia przyszłego roku.