Wyświetl pojedynczy post
PvD
Armia Białej Gwiazdy
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 28.12.2011, 18:51
jarcze napisał(a):Wyświetl post
Ok, tylko nie gra jeszcze trzech podstawowych zawodników z obrony o których takich informacji nie ma: Kanu, Felipe i Pocognioli (Kanu chyba też kontuzjowany od pewnego czasu) i pomocnik Vainqueur. Jakby tak przepatrzeć ławki rezerwowych w meczu pucharowym z Lierse i tym z Kortrijkiem to jeśli ci czterej też mają rzeczywiście kontuzje to mają tam niezły (żeby nie powtarzać za westersylem) Sajgon

Z tym składem niezgranym to oni nie mają prawa wygrywać lidze.

Pocognioli chyba nie jest kontuzjowany bo nic o tym nigdzie nie piszą, poza tym grał w pucharze Belgii przeciwko Lierse i w lidze przeciwko Genk więc tu pewnie decyzja trenera


Kanu ostatnio został szczęśliwym tatusiem więc może dlatego , a poważnie to 4 grudnia grali z Gent u siebie i dostał czerwoną kartkę w 90 minucie został zawieszony na 3 mecze, zapłacił 300euro kary i był do dyspozycji trenera na mecz z KV Kortrijk. trener go widocznie nie zabrał do kadry.

Felipe - brak info
PvD napisał(a):Wyświetl post
być może chodzi o uraz kostki którego nabawił się już w czerwcu, gdzie klub informował, że wyklucza go to na kilka miesięcy. W sumie do dziś mamy już ich 6,więc w sumie to może być to, bo innej informacji o jego kontuzji nie znalazłem.
małe sprostowanie ale dość istotne (to nie był czerwiec - źle odczytałem). On doznał podobno tej kontuzji kostki teraz niedawno i w meczu kadry i grę w piłkę z głowy ma do kwietnia przyszłego roku.
Ostatnio edytowane przez PvD : 28.12.2011 o godz. 19:11.
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.
Odpowiedz cytując