Temat
:
Smoleńsk 2010
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
1092
28.12.2011, 18:14
dzisiaj Tupolew też uderzył dachem o ziemie i wszyscy przeżyli,maszyna cała a nasz sie rozsypał jak domek z kart i" wsie pagibli"
http://fakty.interia.pl/swiat/news/k...niczej,1739719
dziwne to wszystko.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 28.12.2011 o godz. 18:23.
AYALA
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AYALA
Znajdź inne posty napisane przez AYALA