kacpaw91 napisał(a):

Zestawiasz słowacką ligę z czeskim Banikiem? W jakim celu?
Banik ma dobrą markę z czeskiej lidze. Kilku bardzo znanych piłkarzy niegdyś grało w Baniku. Mistrz tej ligi grał w tym sezonie LM, a kiedy grał tam mistrz Polski? W dodatku skład mają oparty na piłkarzach rodzimych.
|
oj zapędziłem sie
chodzi mi o to ze nasza liga jest specyficzna, to ze ktos gra dobrze po za nią, nie świadczy o tym że bedzie grał dobrze w niej.A takich przykładów jest jeden za drugim, co okienko.